Nevím jestli je to nuda

25. srpna 2009 v 19:32 |  Zápisky
Nevím jestli je to nuda, co mě přinutilo znovu zase psát. Vždyť ani nevím co bych sem psala. Stres z blížícího se konce prázdnin mě pomalu dohání a chňape po konečkách mých vlasů. Jsem otrávená, unavená a stýská se mi. A to se ani nezmiňuju o antropomorfismu maminky, kterej mi leze na nervy, jak furt obskakuje toho našeho psa, čímž z něj dělá fakana, a já se to potom snažím napravovat. Všechno to kompenzuje tím, že právě dělá lívance a já už se jich nemůžu dočkat. Moje záchvaty přemýšlení začínají být pořád hlubší, ale o to pesimističtější, což mi připomíná, že nemám cigára, a nemám je jak sehnat. Paráda. Vlastně teď ani na žváro chuť nemám, ale až půjdu večer provětrat Siru Antonínovi kožich, tak mi srolovaná rakovina bude nejspíš chybět.

Pac a Pěstí Metteorwa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Spartacus89 Spartacus89 | E-mail | 6. září 2009 v 19:44 | Reagovat

Když už si maminka myslí, že tvoje výchova je dokončena, tak se věnuje pejskovi, který nemůže protestovat, protože celý den nic nedělá, jenom chodí ven a mak jí.
Lívance jsou moc dobré. Většinou mám příležitost jíst jenom ty z obchodu, ale domácí jsou domácí a v tom ti závidím, že ti je má kdo udělat. Jak jsem ti říkal 1000 000 x. Když budeš cokoliv potřebovat, tak se máš ozvat. S tebou si popovídat a ještě si vychutnat do toho něžnou  a zároveň drsnou chuť nikotinu jsou pro mě druhé Vánoce.  
:-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama