Žiju a předala jsem stativ

6. října 2012 v 23:37 | Mett. |  Zápisky
I když to tak poslední týdny asi nevypadalo, opravdu nejsem po smrti. Jenom se mi vůbec nic nechce a jsem ráda, že se aspoň doplácám do školy. I když jsem začala zase trochu více modelkovat, protože až na občasnou fyzickou námahu si pak jenom sednu na zadek a počkám si, až mi fotograf pošle nové obrázky a já si nahoním ego, jaká jsem to ale "kočka".
Skrz objektiv jsem se naposled koukla někdy v půlce září, což je smutné. Snad mě to přejde, ale co bolí, prostě bolí, a focení mám emocionálně dost spojené se zdrojem, takže mě neuvolňuje. Na tom že modelkuju mě uvolňuje fakt, že si aspoň s někým popovídám, respektive s fotografem.

viz. celý článek, seznamte se trošičku více s vítězkou letní Fotosoutěže a dočtěte nějaké výlevky....Dobrou zprávou je, že se mi shodou okolností povedlo bez problému a osobně předat stativ vítězce mojí malé milé letní Fotosoutěže, jejíž hlavní smysl byl, co si budem nalhávat, "vemte si sakra někdo ten stativ". Dozvěděla jsem se, že Martině se před nedávnem stativ rozbil. Navíc mi od ní záhy po předání přišel mail, že je se stativem velmi spokojená a s tím starým se prý nedá srovnávat, což mě potěšilo. Tímto byl dokonale splněn účel - Velbonek má novou paničku, která se o něj podle všeho dobře postará.
Chcete-li omrknout další tvorbu Vebonovy nové maminky klikněte TU nebo TU
Samozřejmě jsem Marťu i vyfotila, když už si pro ten stativ přišla.Asi to už není žádná novinka, ale na Srdci blogu se mnou vyšel nový rozhovor. Vážně pecka, už nikdy nechci dělat rozhovor na diktafon, je to totiž těžší, než se může zdát.

Taky jsem se překvapivě zúčastnila vernisáže letošních Aktů X. Konečně, konečně dorazil taky Šibík. Doufám, že mě neslyšel, jak jsem tam hýkala "hele Šibík, juchů Šibík!"...ale podle toho že se na mě otočil a divně se tvářil, mě asi slyšel více než dobře....nu nic.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Taychi Taychi | E-mail | Web | 7. října 2012 v 9:11 | Reagovat

Také jsem unavená a vůbec nechápu, jak mám podle naší učitelky na výchovu ke zdraví mít 8 hodin práce, 8 hodin relaxace a 8 hodin spánku. Kde má člověk vzít osm hodin relaxace, když po nás furt něco chtějí? A běhá mi mráz po zádech, když si uvědomím, že jsem teprve na základce, protože bude hůř... Ale líbí se mi, jak říkáš:,,Nahonit si ego", protože to znám, i když na rozdíl od tebe já nejsem žádný profík a já jen pózuju kamarádkám. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama