Emotions

10. listopadu 2012 v 5:06 | Mett. |  Prezentace
Tak, pár hodin noční práce mám tedy za sebou. Vážně blbý zvyk. Zvlášť když místo věcí do školy, co mám udělat, dělám stupidní video. Samozřejmě netvrvalo tak dlouho jenom tohle, musela jsem nějaké fotky dodělávat. A taky jsem z nějakého záchvatu ještě dělala nějaké fotky ze Španělska, které jsem následně vyvěsila na fejsbůk, na blog je přidávat asi nebudu. Možná jednu z nich, kdo ví. A taky jsem musela "nějak" poslat cca 800 fotek v tiskovém rozlišení, což je panečku dobrá sebevražda. Když první pokus překvapivě nevyšel a zřejmě počítač prostestně "udělal chybu" při nahrávání (po asi 14 hodinách nahrávání), jsem zatla zuby a zredukovala fotky v potu a slzách na kolem 400 - to taky chvíli trvá. Od toho osudného dnešního (včerejšího!) odpoledne se nahrávájí. Tentokrát to vypadá nadějně, za chvíli by to mělo být. Teď už ale konečně k věci, pod perexem...


Jestli si někdo pamatuje sérii "Pocity", má výhodu. Může totiž okamžitě kliknout na křížek vpravo nahoře a utéct. Protože je fotek vzhledem ke stylu, tématu a sdělení naprosto nesnesitelné množství (skoro 100), jsou poskládané do videa s "pěknou písničkou", která by to měla dokreslit a "ulehčit". Je to vážně tak trošku "Out of space".
Série je focená v období předjaří a jara 2012 Ťunťou/kompatíkem. Pak to celkem dlouho všechno odpočívalo, aby se to lépe čistilo a separovalo. Celé je to takové rozšíření a dotvoření původních "Pocitů", akorát jsem nakonec poangličtila název, abych byla hrozně světová.
Pokud by někoho zajímaly nějaké ty technické tentononc, věřte, že nejde o nic víc než kombinaci manuální expozice s pohybem. Přibližně polovina fotek je photoshopem netknutá, ta druhá si mlsla trochu kontrastu.

Varování je prosté...pokud nejste zrovna pod parou, asi si z toho nic moc neužijete.Pac & Pěstí Metteorwa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bels Bels | E-mail | Web | 10. listopadu 2012 v 11:38 | Reagovat

Máš pravdu, něco na tom varování je. Ty fotky jsou dost psycho a ještě v kombinaci s Prodigy... :D

2 monyka monyka | Web | 10. listopadu 2012 v 12:01 | Reagovat

super psycho fotky..jak ideální na sobotní odpoledne:D hrozně se mi to líbí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama