To bude fotek...

14. července 2013 v 18:56 | Metteorwa |  Zápisky

I když to tak poslední dobou asi nevypadá, žiju a snažím se v žití udržet i blog. Nějakou dobu s rozpukem prázdnin jsem byla mimo civilizaci, tedy většinu z těch cca 10 dní. Konkrétněji v lese, kde jsme bydleli v naší stařičké a překrásné budce a koupali se v ledovém potoce. Samozřejmě jediné, co jsme měli k dispozici, byla pitná voda ze studánky, dřevo na oheň a svíčky na svícení. A toaleťák, bez toho bych se asi moc neobešla, jako rozená Pražačka jsem trošku princeznička, no. Trochu málo více pod perexem...

Už jsem několik málo dní normálně v civilizaci. Nechci se moc rozepisovat, abych měla co datlovat do brzkého článku, týkajícího se právě našeho krátkého žití mimo hluk a špínu velkoměsta. I když poslední noc jsme trávili v Plzni a koštovali v pivovarech.
Navíc s námi celou tuhle cestu absolvovala Anežka. Docela si to potkanice užila, jen někdy zlobila a prudila.
Stále jsem ve fázi zpracovávání fotek a není to zrovna med. Mám jich za sebou tak padesát hotových a jsem sotva v polovině...to bude ještě zabíračka. Ráda bych ale navnadila ty, kteří se sem poctivě vrací, nebo si dokonce dávají práci s komentováním.
Na základě našeho malého a všedního dobrodružství chystám dát dohromady velkou černobílou sérii fotek právě z okolí (a vršku) Třemšína, jejichž ukázku jsem vložila i sem, aby to nebylo takové suché.
Potom ještě další a menší sérii, tentokráte barevnou, a to z plzeňské Zoo (mám pocit že to "p" by opravdu mělo být malé). Tam jsme se mimochodem dostali velmi záhadně, i když jsme měli v úmyslu se tam jít podívat.
A následně, pokud se zadaří, i nějakou sérii z Paříže. Brzy totiž pojedeme na poslední etapu Tour de France a taky si ji jako takovou chceme trochu oťuknout. Památky a lítání tam a zpátky mám za sebou, takže tentokrát bych si to ráda skutečně a hlavně pohodově užila. Takže doufám, že všechny fotky stihnu zpracovat a odprezentovat dřív, než zase odjedu nafotit další. A taky že vyjdu s penězma...to máte 5 000,- objektiv, nové boty, protože se mi další úplně rozesraly, ani to žití v lese není zadarmo - zvlášť, pokud v okolí najdete dostatek hospod. To byli účty...ale o tom příště :).


To prozatím asi informačně může být vše. Taky jsem chtěla dát trošku do kupy blog jako takový, protože takhle to nejni zrovna úplně ono, ale k tomu se taky snad dostanu.
A jen tak mimochodem, Tokina nezklamala, je to miláček a obě série jsou nafocené pouze s ní a obstála na jedničku.

Pac & Pěstí Metteorwa


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 es ef es ef | Web | 14. července 2013 v 20:29 | Reagovat

tak to se těším na pokračování :)

2 nat nat | Web | 14. července 2013 v 20:47 | Reagovat

teším sa! :) a poriadne si to na Tour de France uži, tak trošku ti budem potichu závidieť ;-)

3 Bels Bels | E-mail | Web | 15. července 2013 v 20:53 | Reagovat

Je smutnou pravdou, že komentující jsem rozhodně méně, než nahlížející a čtoucí :-?  Ale chodím sem poctivě a těším se, co všechno přijde :)
Jinak na chatičce bez elektřiny a (hlavně) teplé vody, to bych asi nezvládla :D Ale dobrodružství to rozhodně je :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama