Plenér, Olympus, Reflex, Erotic Photography a vůbec...

14. září 2013 v 10:22 | Metteorwa |  Zápisky

Včera jsem se vrátila ze zahajovacího školního výletu na Šumavu. Nazývají to na Hollarce Plenér. Docela jsme si to užili, odvedli samozřejmě i nějakou tu práci. Je jasné, že jsme nejeli jen rekreovat a seznamovat se s novým kolektivem. Ani to moc nešlo, protože byla kosa a většinu času pršelo. Fotka beránků je výjimka.


Konečně jsem se dostala taky k nějakému focení mladé slečny, která se mi sama ozvala. Fotky v podstatě ještě nemám, ale aspoň jednu na ukázku.


Při tomhle focení (stejně jako na Plenéru), jsem už testovala zapůjčený Olympus. Jedná se o jakousi dohodu, kdy zapůjčený stroj ozkouším a na oplátku o něm napíšu. A nemusíte se bát, nejedná se o klasické PR. Skutečně je mým úkolem foťák ozkoušet a co nejobjektivněji posoudit a věřte, že už teď mám pár výtek. A budu zlá.

Také vyšel Reflex s Akty X...no jednu fotku tam mám jako modelka, společně s Vicky (v podstatě stejně jako minule :))

A už jsem dostala svůj výtisk knížky od Růžka, kde máme fotky. Každý autor tam totiž musí mít fotky pouze s jednou modelkou, takže Leeda má Vicky a Růžek mně. Víc informací připíšu později do Zanechaných stop, nemám nějak moc času, poslední dobou. Prádniny mě rozmazlily...vlastně i Orange Factory mě rozmazlila. Trošku se mi po ní v určitých momentech stýská, ale uznejme, Hollarka je přece jen lepší škola.


A na závěr, konečně jsem skoro dokončila kresbu na obálku knížky. Ještě ukážu, byla to fakt makačka, taková mravenčí práce, ale "zadavatel" se tváří spokojeně a zbývá už jen pár drobností. Doufám že nakonec bude vážně odsouhlasená a skutečně bude na přebalu knížky. To by se mi vážně moc líbilo, a nakonec, komu ne?

Mějte se krásně, užívejte aspoň občasného sluníčka než bude sníh a mráz a já letím na workshop...

Pac & Pěstí Metteorwa
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Taychi Taychi | E-mail | Web | 14. září 2013 v 10:40 | Reagovat

Ovečky jsou krásné :3. Jinak bych vcelku ráda viděla tvoji kritiku na fotoaparát. :-)
Mám radost z toho, že se ti s velkou pravděpodobností podaří mít kresbu na obálce knihy. Soucítím s tebou, že přes prázdniny člověk přejde do takového méně stresového módu a z toho se těžko vrací zpět do toho školního, studentského. Snad to pro tebe nebude taková pěst mezi oči. :)

2 Rusalka Rusalka | E-mail | Web | 15. září 2013 v 16:43 | Reagovat

Juj krásné fotky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama