Hollarovská párty, Facebook, storyboard, portrét

24. října 2013 v 19:03 | Metteorwa |  Experimenty aj.

Už to taky je nějaký ten pátek. Měli jsme na Hollarce Vernisáž. Táhla jsem sebou foťák jen tak z principu, nechtělo se mi tam moc ohánět s foťákem, podle toho to taky vypadá. Jen pár momentek, divnejch, potrhlejch. Vlastně jsem se s nima nehodlala chlubit, jen jsem sdílela celej výsyp spolužákům, vykašlala jsem se na RAW, abych to měla jednodušší. Ale zas na druhou stranu, i když to je docela úlet, já tam cejtim atmo. Což ale samozřejmě může fungovat jen z mé strany, protože já u toho byla a mám s tím spojené vcelku příjemné vzpomínky. Třeba ten mini výběr dýchne i na někoho, kdo u toho nebyl. Prostě takovej nechtěnej, neplánovanej experiment, divočina, úlet. Viz pod perexem.


Taktéž jsem dnes odevzdávala opožděně - kvůli nemoci - storyboard. Musim ho skoro celej předělat. Paráda. Aspoň budu mít zas celej víkend co dělat...ale to k tomu patří. Musí se makat, musí se opravovat co je blbě, musí se makat, makat, pořád myslet, přemejšlet, vymejšlet, rozmejšlet, převymejšlet, makat, předělávat, opravovat, makat. Já si na to sice ráda stěžuju, ale ve skutečnosti mi to vyhovuje. Mám pocit, že něco dělám. Že myslim. Že vymejšlim, že makám. Že to dělám pro sebe a ne abych nevyletěla. Prostě a jednoduše, nakonec i přes všechno to unavené otrávené stejskání si, je nakonec na výši nebetyčně fajn pocit z dobře udělané práce.

V sobotu nesmím zapomenout, že jdu volit. Nechtěla bych to prosrat. To by bylo trapný. Taky bych měla mít focení. A v neděli, jestli to vyjde, budu fotit nááádherné stvoření. Vážně, ta holka je NÁDHERNÁ, jistě dáte za pravdu, až (jestli) uvidíte fotky.

Taky jsem opět bloknutá na fejsbůku. Snad na tejden, nebo tak něco. Naštěstí však můžu komunikovat - to je u mě na fejsu primární. Samozřejmě se s největší pravděpodobností jedná o reakci na včerejší nasraný, vyblejvací a vyvztekávací článek, viz zde. To by byla přeci jen hodně zvláštní náhoda ne? Bohužel, není to tak, jak si lidé myslí, že nějakej chudák všechno kontroluje. To by bylo zbytečné. Stačí se spoléhat na to, kdo koho napráská, jinak bych nebyla už po několikáte blokovaná za fotku starou min. několik měsíců, že jo. Nebo taky jednou za fotku miniaturní postavičky, kde hříšná bradavka měla rozlišení cca 3 pixely, možná míň. Vážně pohoršující. Budu muset smazat pár starých fotek, které jsem považovala za "OK". Pak jsem jen tiše pozorovala, jak spoustu mých kolegů mažou. Tak jsem se přizpůsobila, ale nic starého nemazala. To byla hloupost. Vždycky se najde nějakej puritánskej šupák, co to stejně dělá jenom proto, že nemá nic lepšího na práci a nejde mu o "mravnost" jako takovou, ale hlavně o to, aby vám uškodil.
Já bych jen nerada byla zcela smazaná. Ne že by se kvůli tomu zhroutil svět, ale komu by se to chtělo znovu celé dávat do kupy? Mně ne.
Stejně po jaksi podivném předělání podmínek na fejsbůku tam fotky už vlastně nenahrávám. Jako že na ty fejs-stránky. Není to z hysterie, že bych byla okamžitě okradená o autorská práva, ale není to teda nic moc.
Až mě odbloknou, stejně sem tam nějakou fotku nahraju, jen tak pro pocit.
Vážně je asi na čase si udělat regulérní portfolio na vlastní doméně - blog vždy zůstane blogem. Snad nás něco takového, aspoň základy, na Hollarce naučí. Facebook je dobrý spojenec, ale velmi špatný hostitel. Stejně ty fotky vždycky hrozně mrví.


A na závěr ještě jedna fotka. Pochází z nedávné podzimní série. Jen je černobílá. Já ji hned viděla černobíle, ale nechtěla jsem tím rozbít podzimní, barvami nabitou smršť. Hrozně mě potěšili komentáře, kde tahle poslední fotka byla chválená. Podle mě je totiž z celé série nejvýraznější, i když je v podstatě úplně jednoduchá. Ty ostatní jsou normální. Docela hezké, ale normální. Tahle si mě tak nějak získala, protože já tenhle typ fotek prostě žeru. A když se mi něco podobného aspoň trochu povede, tak mám z toho radost.


Mějte se rádi a užívejte si znovuzrozeného nádherného teplého podzimu.

Pac & Pěstí Metteorwa
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bobina Bobina | 26. října 2013 v 12:08 | Reagovat

A já jsem k té poslední fotce chtěla napsat, že mi to přijde jako "Co s tou mrtvolou na zahradě?" :D

2 Iris Iris | E-mail | Web | 26. října 2013 v 20:50 | Reagovat

3 od shora a 3 zezdola, úžasný

3 Fredy Kruger Fredy Kruger | 27. října 2013 v 0:42 | Reagovat

" Ukaž, cos fotil  na vernisáži !"

" Nikoliv !" ... " Ukaž " ! ... " Já neukáži !
.... Ty z ruky  mi budeš  rvát od stolu ? ? "

Výkřik :  " On vyfotil  mrtwolu !!
... víčka mrtwoly zatlačena,
ústa dokořán otevřena,
kouřem tvář  zpola jest zahalena !"

Yann  Wuull fotku  třesoucí rukou  zpět vrací...

" Připravena jest  k kremaci !" ( kdos tiše hovoří )

" I s matrací ? "

Odpověď nižádná  ! ... mlčení !
... jen někomu  v břiše zní  kručení

4 davidblaha davidblaha | 4. listopadu 2013 v 19:33 | Reagovat

BW portrét z podzimní série je úžasný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama