Nejsem mrtvá, jenom skoro

24. listopadu 2013 v 15:42 | Metteorwa |  Zápisky

Prostě nestíhám - aspoň to co bych chtěla. Nestíhám blog, školu jen tak tak (volný čas momentálně připadá škole, nebo snaze o nezanedbávání blízkých), nebo mám workshopy. Sama fotit nestíhám, jen občas kývnu na nějaké focení jako modelka, ale víc než kdy jindy odmítám - nemám čas. Vlastně v tom "volném" čase animuju. A v úkolech na ovládání interaktivity mám větší skluz než sníh. Hanba mi.


autorka fotografie na titulce: armene.com

Ale titulka Fotovidea mi pozvedla náladu. Komu taky né že jo, sice jsem už asi desetkrát slyšela, že není poznat, že jsem tam já, ale o to mi nejde. Tohle focení konkrétně docela bolelo a mě i fotografku stálo spoustu sil, a když se to takhle vrátí, tak kdo by nejásal. Tak hnusně a blbě je vyfocená, protože je venku i přes den tma jako v pytli, fuj.
***
Úspěšně jsem taky přežila punk-fotoworkshop v Kadani s Dodem. Byly jsme tam tři modelky, takže to byl docela dýchánek, až na tu dlouhou cestu jak tam, tak zpátky. Začínám se hrozit workshopu s Růžkem v Brně. Ta cesta bude vážně asi smrtelná, když máme ty workshopy na 8 hodin. Nu což.

Takhle to dopadlo v Kadani:


modelky zleva:
Zuzana Strakošová, Já, Lucie Černá

autoři odshora:
Petr Konečný
Juraj Bednarik
Samuel Moško
a společná koňovina
***

S filmem to jde samozřejmě dost ztěžka. Ale stále jsem jakž takž optimistická. I když je to občas fakt k pláči, když si myslíte, jak vám to pěkně jde a pak zjistíte, že to vlastně moc nestíháte, když jednu scénu animujete tři dny. To prostě nejde dělat jenom ve škole (to bylo jasný už od začátku samozřejmě), ono nestačí ani odpoledne po škole (zvlášť když většinou celý víkendy někde workshopuju). Na tom prostě musíte makat celý dny až do noci, jinak jste v prdeli. Spánek nespánek, to se vždycky nějak dožene. A zábavu a odpočinek až po práci. Už abych to měla za sebou...Nejsem mrtvá, jenom skoro.

přibližný vizuál:

Hodně světla vám přeju.

Pac & Pěstí Metteorwa
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ell-e Ell-e | E-mail | Web | 27. listopadu 2013 v 22:31 | Reagovat

Ty fotky z Kadaně jsou úžasný, fakt! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama