Zpátky doma

4. května 2014 v 11:40 | Metteorwa |  Zápisky

Tak jsme zase doma. Po více jak dnu prolámaném v autobuse jsme dorazili na podmračený Florenc a těžce se srovnávali s tím, že už nejsme v krásném Camargue.Nemám skoro čas. Včera jsme dorazili pozdě odpoledne, a já to ještě popletla - datum odjezdu jsem považovala už za datum příjezdu domů. Takže místo abych měla aspoň jeden den na vzpamatovávání se, vybalování a tak vůbec, jdu za chvíli hned zase do práce. Krucipysk.


Takže bohužel nevím, kdy budou fotky. Musím dát vyvolat dva filmy (barevný a černobílý) a i když jsem vystačila s jednou kartou, fotek je téměř 1000. Je tedy nutné separovat a separovat a kamarádit se s košem. Hodně.


Jako vždy stojím před svým klasickým dramatem jestli série barevná, nebo černobílá. Přikláním se každopádně k černobílé, ale protože některým fotkám ta barva prostě sluší, jsem na vážkách. Ale začínám se taky odklánět od sériového mišmaše, kterého jsme se občas dopouštěla. Takže to bude stejně na několikrát.


Bude to tedy na pár částí. Základní černobílá digi, barevný výběr z digi a pak černobílý a barevný film. A bude to. Jen mě štve, že se mi dramaticky začíná krátit čas na školu. Nemám pořádně kdy psát seminárku, musim do práce, musim do školy, musim se učit, musim dělat práce do školy na zápočty atd. Nejradši bych se na to...


Ono se to nějak zvládne. Jako vždy. Jen fakt nevím, kdy budu mít čas na fotky. Jsem na ně celá nadržená, tak jsem rychle udělala aspoň čtyři jako ochutnávku. Ale to teď na minimálně pár dní bude asi všechno. Bohužel. Vzdychy nad krásou Camargue a strasti co jsme si tam užili chci nechat až na velké články. Myslím, že se máte na co těšit. Fakt.

Pac & Pěstí Metteorwa
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Čerf Čerf | E-mail | Web | 4. května 2014 v 16:48 | Reagovat

Zrovna tento týden jsem vzpomínal s francouzskými přáteli na zážitky ze Saintes Maries de la Mer. Nádherné místo, jemuž na kráse a půvabu neubírají ani ty večerní miriády komárů :-).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama