Neúprosný čas

23. října 2014 v 16:21 | Metteorwa |  Zápisky

Ach ano, čas je opravdu krutě neúprosný, zdá se mi, že teď obzvlášť. Ale to bude tím nasazením. Škola se od prvních dní rozjela na plné obrátky, plus práce, plus se nám nahromadilo překvapivě hodně workshopů. A taky svatba kamarádů, tedy focení, editování a tak dále. V podstatě jsem v průběhu posledních týdnů, téměř měsíc a půl, neměla jediný opravdu volný den. A to myslím smrtelně vážně.Není tedy divu, že blog jaksi zpolomrtvěl. Ale pořád ho mám ráda a teď se flákám ve škole (mám nadělanou práci mírně dopředu) a využívám vzácné chvilky konečně taky pro zanedbaný blog.
Na brzké krátké prázdniny, které se týkají i naší VOŠky, se třesu nedočkavostí. Ač ten skoro-týden u mě pravděpodobně proběhne stejnak v hektickém duchu. Nějaký to focení konečně, dodělání nedodělaného, rozdělání nového.

Kdo by řekl, že tahle stará momentka bude vypadat docela pěkně i v barvě...


Přihlásila jsem se jako redaktorka na jedny stránky, spolupráce se domlouvá a vypadá to i na tvorbu zábavného videa. Dále jsem se domluvila s kapelou BB702 (my sme všici tak trochu kámoši vole), na tvorbě animovaného klipu. Božínku to bude práce, ale na tuhle formu tvorby se fakt těším, jen mám strach, že to nemám jak a kdy zvládnout. Ovšem, na druhou stranu mám vše navymyšleno, zbývá jen zamakat reálně a popustit uzdu hlavně řemeslu, chci to stihnout přibližně kolem Vánoc, a to je panečku mnohem míň času něž to vypadá. A v podstatě - nemám to skoro kdy dělat.
Taky jsem se ještě přihlásila ve škole na zahraniční pracovní stáž, tak uvidíme, co z toho vyleze. Třeba budu mít kliku a opravdu pojedu.

Jo, a taky jsem vyhrála něco v Reflexu, v rámci Aktů X, s čímž jsou pravděpodobně uživatelé Fejsbuku už dávno obeznámeni. Docela mě potěšilo, že jsme nakonec i otištěni. Až na to, že jsem nevyhrála v kategorii Krása, ale Láska. Oukej, to je fuk, ale stejně by si mohli dávat víc pozor na to co píšou...


Ona je ta náročnost posledních týdnů také spojená s tím, že máme momentálně s Plavčíkem poměrně smělé (a finančně velmi, VELMI náročné) plány.
Začalo to krátkou diskuzí, a za cca týden už jel Plavčík pro naše nové děcko - cestovní a pěkně našlapanou motorku, konkrétněji BMWéčko. Jsme prostě hustý. Uvidíme jak hustý budeme o příštích letních prázdninách :)).
Jinak jsme taky za účelem našeho plánovaného megatripu pořídili outdoor kamerku. Konkrétně SJéčko (za tu cenu vážně mazel). Obecně mám silné sklony k personifikaci elektroniky apd. (hovory vedu s počítačem i foťákem naprosto běžně, spíše pořád). Ovšem naše malá milá kamerka mě na férovku svou roztomilostí dojímá a pořád bych ji ňuchala. Asi nějaká úchylka.

Letní pseudoumění.


Taky už jsem samozřejmě prodělala nějaký ten fujbacil - v podstatě asi kvůli neustálému škola-práce-škola-práce-workshop-workshop-škola-škola-práce.
Samozřejmě léčba probíhala klasicky (musim sakra do školy, musim sakra do práce, musim sakra na workshop), až jsem se nakonec téměř zhroutila v práci a musela si jít na chvíli lehnout do šatny. A druhý den jsem samozřejmě vstávala, jak by ne.
Asi jsem to nakonec tak trochu přechodila, jako obvykle. Děti, to se nědělá. Když je člověk nemocnej, měl by se prostě na všechno vysrat a tečka. A jde to? No...jak kdy.

Záběr Anežky na její menší oko.


Ovšem zásadní je nepřipouštět si, že to nezvládnem. Zvládnem, když dostatečně chcem a bojujem za to. Chci zažít ten nádhernej megatrip (ZAŽÍT je opravdu krásné a důležité slovo). Chci dělat redaktorku pro FreshArt, protože to je zkušenost navíc. Chci jet na pracovní stáž, protože to je megazkušenost. Chci zvládat školu, i když mě to často stojí hodně síly (málospaní, nebo rovnou nespaní). A peníze jsou toho taky důležitou součástí, bohužel. Když ale člověk něco chce, tak ať si na to vydělá, že jo...

Nuž, tak na závěr, co třeba nějaký minivýtažek ze svatby, na dobrou náladu...A já abych hejbla zadkem, páč ze školy běžím hned do práce...a pěkně do noci. Doufám že aspoň to jedno malý po směně stihnem. Potřebuju ho jako sůl.

Pac & Pěstí Metteorwa
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Čerf Čerf | E-mail | Web | 24. října 2014 v 7:58 | Reagovat

Jako pravidelný čtenář Reflexu jsem si samozřejmě ocenění všiml a moc blahopřeju. Jo a mimochodem, ta předposlední fotka s nevěstou je výtečná, moc se mi líbí tím, jak je civilní a přesto slavnostní a mnohé vystihující.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama