Předsudkáři

7. února 2015 v 20:09 | Metteorwa |  Malůvky
Když už je to téma týdne "Předsudky", tak nějak si nemůžu odpustit návrat k mému šmudlovi, první seminární práci na Hollarce. Zvlášť, když jsou teď filmy nahrané i na youtube. On si o to dost říká, když jsem ho nazvala "Předsudkáři". Přijde mi zbytečné se znovu déle rozepisovat, původní článek tedy najdete ZDE.
Samozřejmě jsou na youtube nahráne i filmy mých spolužáků, takže o pár z nich vás také nepřipravím (a na další se můžete doklikat sami). Jen se pak ve stínu mnohem lepších filmů budu muset pak ještě více stydět za ten svůj, achjo. No nic, hurá pod perex.Předsudkáři

Malady od Andy
Předsudky od EliškyBubliny od Kateřiny


Jirkova Továrna - vítězný film


Téma naší práce je asi víc než jasné. A k tématu týdne podle mě sedí jako ulité. Sama se s předsudky vůči mně setkávám dnes a denně, ale faktem je, že jsem se to naučila celkem ignorovat. Že mě určitě odfoukne i vánek a že jsem běhna a rajda, protože fotím, to mě nezajímá. Zvláště ne od lidí, co viděli sotva jednu mojí fotku, někde buhví kde...a jak víme, fotka o člověku opravdu napovídá mnohem méně, než mají lidé sklon soudit. Zvlášť, když ani nejde o momentky, ale fotky pózovací a hrané že.
Sama se snažím krotit, samozřejmě mám jako každý sklony k předsudkům. Občas stačí se prostě jen víc zamyslet...


Pac & Pěstí Metteorwa
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 PabloP PabloP | 8. února 2015 v 23:33 | Reagovat

Dost nechápu. Čekal bych, že spíš budeš odhánět chlapy vidlema než aby Ti někdo nadával do rajd. Nemáš se zač stydět. :-)

2 trimaliny trimaliny | Web | 12. února 2015 v 14:30 | Reagovat

Továrna se mi moc líbí, ale to je spíš osobní preference takového prostředí...jinak mi ta tvoje animace ze zde přiložených videí připadá nejméně plochá-předsudky jsou tu oboustranné...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama