Prezentace

Emotions

10. listopadu 2012 v 5:06 | Mett.
Tak, pár hodin noční práce mám tedy za sebou. Vážně blbý zvyk. Zvlášť když místo věcí do školy, co mám udělat, dělám stupidní video. Samozřejmě netvrvalo tak dlouho jenom tohle, musela jsem nějaké fotky dodělávat. A taky jsem z nějakého záchvatu ještě dělala nějaké fotky ze Španělska, které jsem následně vyvěsila na fejsbůk, na blog je přidávat asi nebudu. Možná jednu z nich, kdo ví. A taky jsem musela "nějak" poslat cca 800 fotek v tiskovém rozlišení, což je panečku dobrá sebevražda. Když první pokus překvapivě nevyšel a zřejmě počítač prostestně "udělal chybu" při nahrávání (po asi 14 hodinách nahrávání), jsem zatla zuby a zredukovala fotky v potu a slzách na kolem 400 - to taky chvíli trvá. Od toho osudného dnešního (včerejšího!) odpoledne se nahrávájí. Tentokrát to vypadá nadějně, za chvíli by to mělo být. Teď už ale konečně k věci, pod perexem...

Prezentace [ Wohnout - Šaman ]

9. ledna 2012 v 23:37
Tak jsem zase jednou sesmolila video s fotkami. Tentokrát je poměrně dlouhé - skoro dvakrát delší než to předešlé. Není to extra výběr, fotek je tam dosti a většina nejsou žádné zázraky, ovšem dobrá zpráva je, že tam je i hrstka fotek dosud nikde nepředvedených, což by mohlo někoho k omrknutí videa nalákat. Taktéž, jako minule, jsou fotky doprovázené písní z naší domoviny - Wohnout → Šaman → geniální věc. Nuže...

...hurá pod perex

Prezentace - Paříž 2011

11. října 2011 v 23:28 | Metteorwa
Tak jsem to nakonec dala dohromady. Už dlouho přemýšlím, že bych něco takového udělala i ze Španělska. Jenže to je fotek, to bych se asi po. I z Francie jsem musela vyházet mnoho a mnoho, aby mi to pěkně vycházelo na písničku...nu což, třeba se k tomu někdy dopracuju :). Nese to sice název Paříž, ale jsou tam i fotky třeba z Barbizonu nebo Remeše.

video pod perexem

Prezentace [Cocotte minute/Víc než sám seš]

10. září 2011 v 10:20
Po dlouhé době zase nová prezentace. Je celkem kratší, takže nebude tak nudná jako některé ty delší ;)

Prezentace / Hvozdnice 2010

30. ledna 2011 v 14:47
Měla jsem náladu na nějaké video, tak jsem dala dohromady fotky z Hvozdnice, takže samý konící a jiná zvířátka...

Prezentace / Red Hot Chili Peppers - Aeroplane

31. října 2010 v 20:34
Tak jsem asi z hecu udělala další video s fotkama. Není to nic novýho, ani převratnýho, ale fotky tam jsou jiné :).

Prezentace [ Faith no more - Easy ]

30. června 2010 v 15:50
Tak pro změnu zase obrázky s písničkou :)

Prezentace 3 [ System of a Down - Chop Suey ]

14. března 2010 v 20:15
Tak zase další prezentace, když momentálně nemůžu udělat žádný nový fotky, tak sem hodím aspoň prezentaci těch, který jste už stejně asi viděli.

Prezentace [Korn - Word up!]

24. října 2009 v 20:51
O něco kratší prezentace než ta před tím, čiliž to je o polovinu menší nuda ;)

Prezentace [Krucipüsk - Éo éo]

24. října 2009 v 20:49
Je to docela blbost, ale divili byste se, jakou dá taková blbost práci :). Docela mě to bavilo se s tim plácat, ale nevidim v tom velký umění ani se tim zrovna dvakrát nepyšním.

 
 

Reklama