Šuplík

Prej starého psa novým kouskům nenaučíš...

29. července 2012 v 14:53
Video a krátké povídání o Toníčkovi

Pařížští holubi jsou přítulní

16. října 2011 v 13:09
Jen tak. Je to kousek od Louveru, natáčela Kačenka. Holubům hranolky moc chutnají, i když, antibakteriální gel mi přišel vhod. Jsem sice prase, ale zas takový ne, bůhví kde těma svýma nožičkama ťapali :).

Druhý pokus o Animaci

10. září 2011 v 15:05
Dnes jsem tedy (možná jen zatím) nic nevyfotila, ale za to jsem tedy splácala tu prezentaci viz. minulý článek. Potom mě napadlo zase po dlouhé době zkusit animaci z fotek. První vlaštovka byl medvídek. A to už je celkem dávno. Chtěla jsem zkusit, jak to půjde s Nikonem, ale bylo to trošku složitější. Jak jinak jsem použila zase sebe. Háček je v tom, že medvídek se prostě rozpohybuje vaší manipulací, jejíž výsledek pokaždé vyfotíte. Ono totiž s lidma by se to dalo vcelku jednoduše vyřešit sériovým snímáním a je nechat, ať se pohybujou volně a nemusí tuhnout. Ovšem na dálku mi sériovka jaksi nefunguje, takže je to vše udělané trochu zdlouhavějším způsobem. Hlavně v tom videu nehledejte nějaký smysl, je to jen další pokus, kdyby mě třeba jednou něco napadlo...

Sir Anthony & Zrcadlo

27. června 2010 v 18:49
Nemám k tomu co dodat, Antonín je budoucí internetová hvězda (aspoň pro mě) :).

Jak se náš pes válí.....

14. března 2010 v 20:10
Natočeno foťákem, před svítáním, na Střeleckém ostrově.
Použitá hudba: Buty - Pod Temelínem (zatím mi to nesmazali, tak uvidíme)

Teddy Bear animace

13. prosince 2009 v 13:38

No nemohla sem si pomoct, inspirace tu : http://stupidworld.blog.cz/0912/neverite-verte#komentare
Snad nedostanu na držku za opičení se :)))

Jako neni to nic moc a je to krátký (hlavně že sem tam narvala ty titulky, abych si připadala jako velkej kápo) :)) Ale taky je to první pokus o animaci z fotek vůbec, takže tě pic. ;)

Pac & Pěstí Metteorwa

Boženka akčníc v lese

29. října 2009 v 14:45
Děkuju moc Silverovi za tenhle záznam. Ta skákající věc je moje Boženka, jak je vidět, je to strašnej strašpytel, když nemá nablízku baťoh, tak se sápe aspoň po mě. Dost mě překvapila tím jak rychle se tak dokázala upnout a ochočit.

 
 

Reklama