Zápisky

Zmatený pavouček poletující babím létem

31. srpna 2009 v 17:40
Nějak mi to nedochází. Vůbec. Zítra do školy? Achjo, zase vstávání v pět, to bude hrůza...ještě že první pololetí je ještě celkem v pohodě, ale to druhý, to bude určitě peklo. Jediné na co se vlastně těším je podzim, listy zbarvené do ohně jsou nádherné jak k focení, tak i k malování.
Atmosféra konce léta a prázdnin je hrozná depka, uteklo to tak rychle, že tomu nemůžu uvěřit...a nejsem studijně moc zdatná, můžu jen doufat, že se mi podaří prolést. Dneska jsem vstávala celkem brzo, asi ve třičtvrtě na šest, byla hrozná kosa. Vůbec bych neřekla že potom co je furt takhle dusno a hnusně parno, bude ráno taková hrozná zima. Uvidíme, jak to zejtra bude...mějte se a hlavně to přežijte ve zdraví.....já si tím totiž nejsem až tak jistá.


Pac a Pěstí Metteorwa

Nevím jestli je to nuda

25. srpna 2009 v 19:32
Nevím jestli je to nuda, co mě přinutilo znovu zase psát. Vždyť ani nevím co bych sem psala. Stres z blížícího se konce prázdnin mě pomalu dohání a chňape po konečkách mých vlasů. Jsem otrávená, unavená a stýská se mi. A to se ani nezmiňuju o antropomorfismu maminky, kterej mi leze na nervy, jak furt obskakuje toho našeho psa, čímž z něj dělá fakana, a já se to potom snažím napravovat. Všechno to kompenzuje tím, že právě dělá lívance a já už se jich nemůžu dočkat. Moje záchvaty přemýšlení začínají být pořád hlubší, ale o to pesimističtější, což mi připomíná, že nemám cigára, a nemám je jak sehnat. Paráda. Vlastně teď ani na žváro chuť nemám, ale až půjdu večer provětrat Siru Antonínovi kožich, tak mi srolovaná rakovina bude nejspíš chybět.

Pac a Pěstí Metteorwa

Smutná socha (System of a down/Sad statue)

24. srpna 2009 v 23:40

"Ty a já, my všichni klesáme historií, se smutnou Sochou Svobody, a generaci to nevadí"

zapomněla, ovdověla
gaunerovi vyhověla
prodala svou čest
zeslábla jí pěst


smutná je socha
na ostrově stojí
země je suchá
jen o život se bojí


smutná je socha
s plamenem co nehoří
kdo by to řekl
že člověk ji pokoří
 
 

Reklama